Chat TR Yeniden yapılanıyor

     15-01-19     Chat, Mobil Sohbet, Muhabbet, Sohbet     Chat TR Yeniden yapılanıyor     329 Defa Okundu

Merhaba , sevgili IRC Chat , Web Sohbet severler.. Chattr.org yeniden yapılanarak , daha güçlü , özgün ve modern bir şekilde Sohbet muhabbet dünyasına giriş yapmaya karar vermiştir. Bu çıktığımız yeni yolda sevdiğimiz değer verdiğimiz chat yapan tüm kullanıcıları sitemize bekliyoruz. Chattr IRC Sohbet ekibi olarak bundan sonra hizmetlerimizde HepSohbet ile bir yola çıkarak uzun soluklu ve karşılıklı güven çerçevesinde bir anlaşmaya varmış durumdayız.

Chat TR ve Hepsohbet sohbet siteleri olarak siz değerli mIRC Script kullanan chat ‘ci arkadaşlarımızı sohbet odalarımıza bekliyoruz. Muhabbet ‘in en seviyelisi ve sohbetin en ideali bu ekiple birlikte yeniden faaliyete geçmiş bulunmaktadır.

Sohbet sitesi olarak yeniden yapılanmaya gittiğimiz bu yolda sohbet seven tüm herkese eşit ve etik kurallar çerçevesinde davranarak düzeyli sohbet ortamını sağlayacağımızdan şüphe etmemenizi temenni ve garanti ederiz.

Sohbet chat odaları olarak CHATTR ailesine Turk chat ‘e sizde sohbetiniz ile veya DJ Sorumlusu , yayıncı Dj , mIRC Script editörü , mIRC Sohbet ci , Web sohbet kullanıcısı , IRC oper , Irc Admin , Kanal Founderi olarak saygı ve toplum kuralları çerçevesinde katılabilirsiniz.

Canlı Sohbet – Canlı Chat – Yazılı Chat

IRC sohbet ağımızı en güçlü şekilde yapılandırıp , güçlü , bilgili , iyimser ve saygılı , sohbet sitelerinde gönülden emek veren kişi ve kişilerle oluşturarak , elit sohbet ve kaliteli sohbet kelimelerinin tam karşılığı olan bir hizmet anlayışı oluşturup , popülerlik ve user sayısını kala almadan hedef muhabbete kitlenip çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Web Sohbet ve Mobil Sohbet appletlerimiz gayet kullanışlı ve modern olup , kullanıcılarımız tarafından beğenilmektedir. Chat dünyasını yeniden hareketlendirmeye niyetli olan ekibimiz aynı zamanda , karşılıklı reklam ve sunucu saldırıları yerine daha yapıcı ve birleştirici davranarak tüm sohbet siteleri sahiplerine açık davette bulunarak sohbet linklerini gayet açık ve ılımlı şartlar eşliğinde konuşarak almaya , birleştirmeye hazırdır.

Yazılı chat sayfaları arasında yerimizi alacağımıza olan inancımız yazılı sohbet ortamındaki bilgi ve birikimimiz , canlı sohbet ortamlarında ki uzun yıllara dayalı olan tecrübemiz bize çıktığımız bu yolda ışık tutacak ve en büyük yardımcımız olacaktır.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.